Slunečný penzion - ubytování Tasovice

Firemní akce s ubytováním

Pokud hledáte prostory pro školení, firemní večířek nebo poradu, pak jste na pravém místě. V našem penzionu najdete soukromí s možností rozmanité nabídky občerstvení včetně menu, coffee breaků a rautů. K přípravě našeho cateringu používáme převážně suroviny od místních farmářů. Navíc máme podle hostů ty nejlepší snídaně široko daleko. Ukázky najdete ve fotogalerii. 

K dispozici Vám je menší společenská místnost s projektorem a kavárna, kam se vejde ideálně 40 osob. Během firemního pobytu Vám můžeme zajistit návštěvu vinného sklípku, degustaci s vinařem přímo v prostorách penzionu, sportovní aktivity v okolí a doporučíme vám k návštěvě ty nejhezčí místa na Znojemsku či v Národním parku Podyjí. Náš penzion disponuje ideálně 40 lůžky. S přistýlkami se k nám vejde 43 osob. 

Kontaktujte nás a společně vše zařídíme podle Vašich přání.

Objednávejte

Služby - nabízíme

Školení či konference

Slunečný penzion je spolehlivým partnerem pro Vaši firmu, pokud hledáte moderní prostory a profesionální servis na míru pro Vaše firemní školení či konferenci. Zázemí pro Vás připravíme na základě domluvy, aby vše proběhlo bez chybičky.

Firemní večírky

Hledáte příjemné místo pro Vaši firemní oslavu či večírek, kde o Vás a Vaše kolegy bude do puntíku postaráno? Dál již hledat nemusíte – jsme zárukou cateringu zvládnutého na jedničku od A do Z!