Slunečný penzion - ubytování Tasovice

Soukromé a firemní akce

Možnost uspořádání soukromých akcí podle Vašich konkrétních potřeb. K dispozici Vám jsou konferenční místnost s kompletním vybavením (projektor, flip chart, magnetická tabule) v kapacitě 25 osob a prostory kavárny s kapacitou cca 50 osob.

Nabízíme rozmanitou nabídku občerstvení včetně obědových menu, coffee breaků či rautů.

K přípravě našeho cateringu používáme převážně suroviny od místních farmářů.

Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě, a proto každou soukromou akci řešíme individuálně. Kontaktujte nás a společně vše zařídíme podle Vašich přání.

Objednávejte

Služby - nabízíme

Školení či konference

Slunečný penzion je spolehlivým partnerem pro Vaši firmu, pokud hledáte moderní prostory a profesionální servis na míru pro Vaše firemní školení či konferenci. Zázemí pro Vás připravíme na základě domluvy, aby vše proběhlo bez chybičky.

Smuteční hostiny

Ztráta milovaného člověka je velkým zásahem do života jeho rodiny a blízkých. Nemůžeme Vás sice sejmout bolest z této ztráty, ale s pochopením Vám můžeme nabídnout pomocnou ruku při přípravě posledního rozloučení s Vaším blízkým.

Oslavy

Plánujete velkou rodinnou oslavu narozenin? Chcete, aby všechno šlo podle plánu a bez starostí? Obraťte se na nás – se vším Vám pomůžeme a poradíme!

Firemní večírky

Hledáte příjemné místo pro Vaši firemní oslavu či večírek, kde o Vás a Vaše kolegy bude do puntíku postaráno? Dál již hledat nemusíte – jsme zárukou cateringu zvládnutého na jedničku od A do Z!