Volná místa

ve Slunečném penzionu v Tasovicích u Znojma

Home|Volná místa
Volná místa 2018-02-06T09:32:17+00:00

Slunečný penzion hledá do svého týmu

Obsluhu kavárny a recepce

Koho hledáme?

Komunikativní osobu s příjemným vystupováním, se svědomitou, pracovitou a přátelskou povahou.

Jaká bude Vaše náplň práce?

Každý den budete v přímém kontaktu s hosty a naším společným cílem je jejich spokojenost. Budete se snažit jim vyjít vstříc a řešit jejich přání. Budete obsluhovat hosty v kavárně, přijímat zboží, kontrolovat stavy skladů a provádět inventuru. Budete přijímat telefony a ubytovávat hosty penzionu. Budete uvádět hosty do našeho privátního wellness. Budete se starat o pořádek na pracovišti a budete mít zodpovědnost za tržbu.

Co byste měl/a umět?

  • Práce s počítačem – využíváme počítač pro práci na recepci i v kavárně
  • Komunikace s hosty, konstruktivní přístup při řešení jejich požadavků
  • Manipulace s penězi – každý den budete pracovat s platbami hostů
  • Základní znalost anglického nebo německého jazyka je pro Vás výhodou

Další požadavky:

  • Smysl pro pořádek a čistotu
  • Potravinářský průkaz
  • Plnoletost
  • Bezúhonnost
  • Pracovitost
  • Zodpovědnost
  • Selský rozum 🙂

Co nabízíme?

  • Práci v hotelovém prostředí s vysokou úrovní služeb
  • Příjemné, moderní prostředí a milý kolektiv
  • Zaměstnanecké benefity
  • Možnost profesního růstu – profesionální vzdělávací kurzy a školení
  • Příspěvek na stravování
  • náležité platové ohodnocení

Máte o práci zájem?

Kontaktujte prosím pana Bc. Michala Arbeitera na telefonním čísle 723 090 913 nebo na emailu info@slunecny-penzion.cz nebo za námi přijďte osobně do penzionu, který naleznete na adrese Tasovice 195.